Vítejte na CAPEX.com!

Rádi bychom zajistili, aby váš přechod z WiredMarket byl co nejhladší, a doufáme, že s vámi vybudujeme dlouhý a uspokojující obchodní vztah. Zde odhalíte klíčové výhody účtu u CAPEX.com a dostanete odpovědi na otázky, které byste ohledně tohoto přechodu mohli mít. Pokud jste předchozími klienty WiredMarket a neodhlásili jste se z převodu, váš zůstatek a otevřené obchody (pokud jste nějaké měli v době převodu) jsou nyní v bezpečí u nás.

 

 

Abychom vám pomohli s rychlým přístupem, připravili jsme krátký videonávod s hlavními kroky pro přístup k vašemu obchodnímu účtu. Podrobnější informace si můžete přečíst na stránce Časté dotazy.

 

 

 


 

Klíčové výhody obchodování s CAPEX.com

Více obchodních platforem

Web, desktop a mobilní obchodování s využitím oceňovaného CAPEX Webtrader a špičkového Meta Traderu.

CAPEX Academy

Široká škála nástrojů a zdrojů, které vám pomohou činit informovaná obchodní rozhodnutí, webináře a individuální seance.

Široká škála trhů

Více než 2100 CFD, StoX (frakční akcie bez poplatků*) nebo ThematiX (předem sestavená vlastní portfolia, která kombinují trendové nástroje).

Integrované nástroje pro informovaná rozhodnutí

Technické a fundamentální analytické nástroje, tržní konsensus a aplikace pro sentiment přímo od oborových specialistů TipRanks, Trading Central a integrované grafy TradingView.

Vícejazyčná podpora

Náš tým zákaznické podpory je rychlý, efektivní a snadno dostupný prostřednictvím chatu, e-mailu nebo telefonu. Náš tým vám zodpoví jakékoli dotazy, aby vám pomohl se začátkem a používáním našich platforem.

Výkonné nástroje pro řízení rizik

Naše obchodní platformy mají zabudované komplexní nástroje pro řízení rizik, které vám umožní přizpůsobit úroveň rizika podle vašich schopností. Zabezpečte své obchody pomocí příkazů Stop Loss a Take Profit + mnoha dalších funkcí.

Často kladené otázky

registered_with