Witamy w CAPEX.com!

Chcielibyśmy, aby Twoje przejście z WiredMarket było jak najbardziej płynne i mamy nadzieję na zbudowanie z Tobą długiej i satysfakcjonującej relacji handlowej. Tutaj dowiesz się o najważniejszych korzyściach płynących z posiadania konta w Capex.com i uzyskasz odpowiedzi na pytania związane ze swoim przejściem. Jeśli jesteś poprzednim klientem WiredMarket i nie zrezygnowałeś z przejścia, Twoje saldo i otwarte transakcje (jeśli miałeś je w momencie transferu) są teraz bezpieczne u nas.

 

 

Aby pomóc Ci w szybkim dostępie, przygotowaliśmy krótki film instruktażowy opisujący główne kroki, jakie należy wykonać, by wejść na swój rachunek handlowy. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, przeczytaj więcej w FAQ.

 

 


 

Kluczowe korzyści z handlu z CAPEX.com

Wiele platform transakcyjnych

W wersji internetowej, desktopowej i mobilnej - z wykorzystaniem nagradzanego CAPEX Webtradera i wiodącego w branży Meta Tradera.

Akademia CAPEX

Szeroki zakres narzędzi i zasobów, które pomogą Ci podejmować świadome decyzje handlowe, webinaria i sesje indywidualne.

Szeroki zakres rynków

Ponad 2100 kontraktów CFD, StoX (akcje ułamkowe bez prowizji*) lub ThematiX (niestandardowe, wstępnie zbudowane portfele łączące różne popularne instrumenty).

Zintegrowane narzędzia do podejmowania świadomych decyzji

Narzędzia analizy technicznej i fundamentalnej, konsensus rynkowy i aplikacje dotyczące nastrojów, bezpośrednio od specjalistów branżowych TipRanks, a także zintegrowane wykresy Trading Central i TradingView.

Wielojęzyczne wsparcie

Nasz zespół obsługi klienta jest szybki, skuteczny i łatwo dostępny przez czat, e-mail lub telefon. Nasz zespół może odpowiedzieć na wszelkie pytania, aby pomóc ci w rozpoczęciu pracy i korzystaniu z naszych platform.

Zaawansowane narzędzia do zarządzania ryzykiem

Nasze platformy transakcyjne mają wbudowane kompleksowe narzędzia do zarządzania ryzykiem, dzięki czemu możesz dostosować poziom ryzyka do swoich umiejętności. Zabezpieczaj swoje transakcje za pomocą zleceń Stop Loss i Take Profit oraz wielu innych funkcji.

Frequently Asked Questions

registered_with